
- ДестинацияТурция
- КурортАнталия-Белек
- Изхранване
- Ultra All Inclusive / Всичко вкл. в цената
Цени


Защо да почивате в Анталия с Версо Травъл?
- защото температурите са високи целогодишно и в комбинация с високата влажност на въздуха времето е перфектно за почивка;
- защото районът на Анталия е изпълнен с чудесни възможности за туризъм от всякакъв вид;
- защото сме подбрали само качествени хотели от различен ценови клас в различните анталийски курорти;
- защото Истанбул вече има трети мост, по който изцяло се избягва трафика на мегаполиса и се пътува по-бързо;
- защото ще ви превозим с луксозни автобуси, които предлагат максимален комфорт на пътниците;
- защото при нас можете да анулирате дори и ранна резервация без да загубите изцяло депозита си;
- защото имате възможност да работите с нас изцяло онлайн и пестите време, средства и нерви;
- защото Вие смятате, че сме добри: Google Отзиви, Facebook Отзиви, GRABO.BG Отзиви
- защото Ви обслужваме с усмивка :)
С ТРЪГВАНЕ ОТ ГРАДОВЕ: СОФИЯ, ПАЗАРДЖИК, ПЛОВДИВ, ДИМИТРОВГРАД
ЦЕНИ ЛЯТО 2026
ПОСОЧЕНИТЕ В ТАБЛИЦИТЕ ЦЕНИ СА С КАЛКУЛИРАНА ОТСТЪПКА ЗА РАННО ЗАПИСВАНЕ ДО 30.04.2026 г. ИЛИ ДО ПРЕУСТАНОВЯВАНЕТО Й ОТ СТРАНА НА ХОТЕЛА!
УСЛОВИЯ ЗА ПЛАЩАНЕ:
- аванс от 30% до 3 дни след потвърждение на резервацията;
- доплащане до 21 дни преди датата на настаняване.
В ПАКЕТНИТЕ ЦЕНИ Е ВКЛЮЧЕНО:
- транспорт с комфортни автобуси, лицензирани за международен превоз на пътници;
- 7 нощувки в избрания хотел на съответната база;
- медицинска застраховка "Помощ при пътуване" с покритие 10 000 еврo за лица до 64 г. вкл. (покрива Ковид-19);
- магистрални и фериботни такси;
- представител на ВЕРСО ТРАВЪЛ по време на пътуването;
- обслужване на място в Турция от представител на фирмата-партньор на ВЕРСО ТРАВЪЛ;
- SMS/VIBER известие с часа на отпътуване за България.
В ПАКЕТНИТЕ ЦЕНИ НЕ Е ВКЛЮЧЕНО:
- доплащане за медицинска застраховка за лица на възраст от 65 г. до 74 г. (покрива Ковид-19) - 6 € / 11,73 лв. на човек;
- доплащане за медицинска застраховка за лица на възраст от 75 г. до 85 г. (покрива Ковид-19) - 17 € / 33,25 лв. на човек;
- резервация "Без Риск" - доплащане в размер на 3% от стойността на пакета с възможност за анулация без неустойка до 3 дни преди настаняването (може да се заяви единствено при направа на резервацията);
- доплащане за застраховка "Отмяна на пътуване" - 5% от цената на закупения пакет за туристи до 64 г. и 10% от цената на закупения пакет за туристи над 64 г. (по желание);
- доплащане за предно място в автобуса (I, II или III ред) – 15 € / 29,34 лв.;
- доплащане за допълнителна седалка в автобуса до Кушадасъ/Дидим - 67 € / 131,04 лв.; допълнителна седалка в автобуса до Йоздере/Бодрум - 77 € / 150,60 лв.;
- допълнителни екскурзии на място в курорта;
- разходи от личен характер.
ОТСТЪПКИ ЗА ЛОЯЛНИ КЛИЕНТИ:
- повече информация ще намерите ТУК.
ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ!!!
- Горивна такса - Заложените транспортни разходи в пакетите са калкулирани на база цени на гориво през септември 2023 г. При значително увеличение на този компонент към датата на пътуване, на база чл.87, ал.3, т.1 от Закона за туризма Версо Травъл си запазва правото да наложи горивна такса.
- Автобусът оставя туристи в курортите на Анталийското крайбрежие в следния ред: Анталия(Лара-Кунду)-Белек-Сиде-Алания. При малък брой туристи записани за конкретен курорт, се организира идвидуален трансфер от основния автобус до хотелите в него.
- Считано от 27.07.2022 г., българските граждани могат да влизат в Република Турция само с валидна лична карта (без необходимост от представяне на международен паспорт) при пътуване с цел транзит или туризъм с престой до 90 дни в рамките на 180 дни, считано от датата на първото им влизане, през всички гранично-контролни пропускателни пунктове, открити за международни пътнически превози.
- За притежателите на безсрочна лична карта, тя следва да е с дата на издаване до 10 години назад, считано от датата на отпътуване. В случай че е по-стара, то пътуването Ви може да се осъществи само с паспорт!
УСЛОВИЯ ЗА ЗАПИСВАНЕ:
- Необходими документи: трите имена на латиница по международен паспорт и ЕГН.
- Минимален брой за осъществяване на пътуването - 30 души.
- Промоционални цени за ранни записвания, ако има такива, са валидни при определени условия, които са описани в съответните ценови оферти. Промоцията за ранни записвания за отделни хотели може да бъде прекратена и преди посочения срок на действие в случай на изчерпване на предвидения за продажба по ранни записвания брой стаи в тези хотели.
- Не съществува необходимост от специални ваксинации при влизане в страната.
- ВАЖНО: Пътуването не е подходящо за деца до 2,99 г. и такива не се записват по автобусните ни програми.
СРОК ЗА УВЕДОМЯВАНЕ ПРИ НЕДОСТАТЪЧЕН БРОЙ ЗАПИСАНИ ТУРИСТИ:
- 20 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност по-голяма от 6 дни;
- 7 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност от 2 до 6 дни;
- 48 часа преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност по-малка от 2 дни.
Политика за анулации и промени:
- при отказ до 45 дни преди датата на пътуване - неустойка в размер на 10% от общата стойност на резервацията.
- при отказ от 44 до 22 дни преди датата на пътуване - неустойка в размер на внесените до момента аванси.
- при отказ от 21 до 14 дни преди датата на пътуване - неустойка в размер на 70% от общата стойност на резервацията.
- при по-малко от 14 дни преди датата на пътуване - неустойка в размер на 100% от общата стойност на резервацията.
- В случай на отказ по частично или напълно платена резервация и/или презаписана резервация внесените суми не се възстановяват. Те могат да се използват за нови резервации за период от 12 месеца от момента на отказа, след приспадане при дължими неустойки.
- За всяка промяна на резервацията (период, хотел, транспортно средство, име на пътуващ и др.) след първоначалното записване се удържа такса обслужване в размер на 25 € / 48,90 лв. Не важи при промяна на всички имена в стая, което хотелът приема като нова резервация и се таксува по актуални ценови условия. Всяка промяна по резервация се таксува и заплаща по актуалните към момента на промяна ценови условия.
ЗАСТРАХОВКИ:
- Застраховка „Отговорност на Туроператора“ съгласно чл. 97 от Закона за Туризма към „ЗК АКСИОМ“ АД, с номер на полица 261370050 до 29.04.2027 г.
- Застраховка "Помощ при пътуване в чужбина": съгласно Общите условия по застраховка "Помощ при пътуване", задължение на Застрахования при настъпване на застрахователно събитие е да уведоми асистиращата компания непосредственo /до 24 часа/ след настъпване на злополуката /акутното заболяване/ чрез обаждане на телефона, посочен на травелпака и в инструкциите, давани на клиентите, както и да изпълни указанията на асистиращата компания, представител на Застрахователя. Само след непосредствено информиране на застрахователната компания и координирането от нейна страна на Вашите действия, ще Ви бъде предоставено безплатно /или с последващо компенсиране на разходитe/ обслужване в съответствие със застрахователната полица.
- Възможност за сключване на допълнителна застраховка “Отмяна на пътуване” по чл. 82, т. 8 от ЗТ, покриваща разходите за анулиране на пътуването поради здравословни причини на пътуващия и негови близки, неотложно явяване на дело, съкращаване от работа и др. Стойността на застраховката се изчислява на база на дължимата сума по резервацията и срок до пътуването (за лица над 64 г. има завишение на премията).
Описание
Местоположение и описание на хотела:
Kaya Palazzo Golf Resort е петзвезден хотел, който се намира в курорта Белек, на около 5,5 км от центъра на селището и едва около 28 км (около 30 минути с кола) от летище Анталия. Хотелът е със собствена пясъчна ивица с дължина 180 м. Отваря врати през 2013 г. и е с обща площ от 120 000 кв. м.
Домашни любимци НЕ се допускат в стаите и апартаментите. Във вилите се допускат само срещу предварително одобрение от управителите на хотела.
Описание на стаите:
Хотелът разполага с 633 стаи. Всички стаи са оборудвани с : климатик, телевизор, телефон, сейф, мини бар, сешоар, душ кабина, вана, балкон.
- Супериорна стая с изглед море (39 м²) - 1 спалня (двойно легло или две единични), кът за сядане с разтегателен диван.
- Супериорна стая с директен достъп до басейна (39 м²) - 1 спалня (двойно легло или две единични), кът за сядане с разтегателен диван.
- Апартамент с изглед море (79 м²) - 1 спалня (двойно легло), 1 всекидневна с плъзгаща врата, 2 тоалетни, 1 баня с хидромасажна вана, 2 душа.
- Апартамент с директен достъп до басейна (79 м²) - 1 спалня (двойно легло), 1 всекидневна с плъзгаща врата, 2 тоалетни, 1 баня с хидромасажна вана, 2 душа.
- Апартамент Palazzo с изглед море (108 м²) - Изглед към морето и басейна, 1 спалня (двойно легло), 1 всекидневна, 2 тоалетни, 2 душа, 1 баня с хидромасажна вана, балкон или тераса с кът за сядане и шезлонги.
- Апартамент Luxury Lagoon (75 м²) - Изглед към басейна, 1 спалня (двойно легло или две единични), тоалетна, душ, централна или сплит климатична система, кът за сядане с разтегателен диван, тераса с директен достъп до споделен басейн. Споделеният басейн се отоплява през зимата.
- Фамилен дуплекс апартамент (108 м²) - Изглед към басейна, 2 спални (двойно легло и две единични), 1 всекидневна, 3 тоалетни, 1 баня с хидромасажна вана, 3 душа, балкон.
- Дуплекс апартамент с директен достъп до басейна (108 м²) - Изглед към басейна, 2 спални (двойно легло и две единични), 1 всекидневна, 3 тоалетни, 1 баня с хидромасажна вана, 3 душа, балкон,тераса с директен достъп до споделен басейн.
Почистване на стаите - всеки ден, смяна на спалното бельо - 3 пъти седмично.
Заведения за хранене и барове:
- The Palazzo (главен ресторант, бюфет) – международна тематична кухня
- Livio Snack Restaurant – Снак а ла карт ресторант
- А ла карт ресторанти (4 ресторанта) – Asiatico, Tulipano, Steak House (азиатски, италиански, стек) – с допълнително заплащане. Изисква се резервация (резервации за а ла карт ресторантите се правят един ден предварително). Livio (рибен) – безплатно, веднъж при 7 дни престой.
- 9 Барa – местни и вносни напитки.
- Сладкарница Brasserie – богат асортимент от сладкиши.
За децата:
- Детски басейн с пързалки
- За деца от 4 до 16 години (Мини клуб, Джуниър клуб) (01 април – 31 октомври)
- Специални ежедневни занимания за деца
- Специални празнувания на рождени дни (срещу заплащане)
- Бебешка вана, мини табуретка, гърне, мляко в минибара (безплатно, при поискване)
- Baby Food Corner в главния ресторант с блендер
- Baby Food Corner в главния ресторант с плодово и зеленчуково пюре в стъклени бурканчета
- Бебешко меню (при поискване, за деца 0 – 4 години)
- Бебешка количка (изисква се депозит)
- Бебефон (изисква се депозит)
- Детегледачка (срещу заплащане)
- Стаи за занимания, детска площадка, аквапарк
- Мини дискотека
- Специални активности за тийнейджъри
Услуги:
- Безплатни услуги: Сауна, турска баня, тенис на маса, тенис на корт(дават се безплатно ракети : осветление срещу допълнително заплащане), дартс, петанк, гимнастика, зумба, мини бар (зарежда се ежедневно), чадъри, шезлонги и кърпи около басейните и на плажа, анимация, парна баня , интернет в стаите и общите части на хотела.
- Платени услуги: Vip турска баня, масажи, езда, водни спортове, парасейлинг, голф, футбол ( 4 професионални терена), гладене, фризьор, магазини, перални услуги, лекар, салон за красота, румсървис, телефон.
Плаж: Собствен пясъчен плаж с дължина 180 м. Ползването на шезлонги, чадъри и кърпи на плажа е безплатно.
Администрацията на хотела има право да внася изменения в програмата без предварително предупреждение.
Услуги
Изхранване
Описание на Palazzo All Inclusive
Palazzo Buffet Restaurant (главен ресторант)
- Закуска – бюфет – приоритетно обслужване за деца, диетичен бюфет, всички напитки се сервират на масата, пресни сокове, кафе и чай, турски чай и асортимент от пакетирани чайове.
07:00 – 10:30 - Късна закуска – 10:30 – 11:00
- Обяд – бюфет – приоритетно обслужване за деца, диетичен бюфет, всички напитки се сервират на масата.
12:30 – 14:30 - Вечеря – бюфет* – тематични вечери, приоритетно обслужване за деца, диетичен бюфет, всички напитки се сервират на масата.
19:00 – 21:30 - Нощен бюфет – закуски, нощна супа и др.
23:30 – 03:00
Baby Food Corner
- Закуска – бюфет – детско меню и бебешка храна.
07:00 – 10:30 - Обяд – бюфет – детско меню и бебешка храна.
12:30 – 14:30 - Вечеря – бюфет* – детско меню и бебешка храна.
19:00 – 21:30
LIVIO Ice Cream – пакетирани сладоледи.
12:00 – 18:00
LIVIO Snack Menu – меню + бързо хранене, бюфет*.
12:00 – 17:00
Сладкарница Brasserie – сладкарски изделия и сладолед Mövenpick.
10:30 – 19:00
Room Service – меню за хранене и напитки в стаята, 24 часа, срещу допълнително заплащане.
Asiatico – азиатски а ла карт вечеря* (меню а ла карт), 19:00 – 22:00, срещу допълнително заплащане, изисква резервация.
STEAK HOUSE – стек а ла карт вечеря* (меню а ла карт), 19:00 – 22:00, срещу допълнително заплащане, изисква резервация.
TULIPANO
Закуска – обогатена закуска (омлет, турско „менемен“ и др.), 09:00 – 11:00, безплатно при наличие и резервация.
Италианска а ла карт вечеря* – 19:00 – 22:00, срещу допълнително заплащане, изисква резервация.
LIVIO Fish a’ la Carte Dinner* – рибно меню а ла карт, 19:00 – 22:00, безплатно при наличие и резервация.
LAGOON RESTAURANT (само за гости на апартаменти Lagoon)
Закуска – обогатена закуска (А ла минут: топли ястия по избор), 07:00 – 10:30, .
All Day Dining Menu – меню през целия ден, 11:30 – 22:00
* Дрескод – за вечеря във всички ресторанти не е позволено влизане с халати, бански, чехли и др.
* Обслужването по меню в Livio Snack приключва в 16:00; между 16:00 и 17:00 е наличен само бюфет за бързо хранене на самообслужване.
Lagoon Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
11:30 – 00:00 – (само за гости на апартаменти Lagoon)
Lobby Lounge Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
09:00 – 00:00
Blue Pool Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
10:00 – 00:00
Palazzo Lounge Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
10:00 – 19:00
Mare Pier Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
10:00 – 18:00
Cigar Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
Денонощно
Golf Club Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
07:00 – 19:00 – срещу заплащане.
Elenore Night Club Bar – Сервиране на напитки – премиум уиски, коняк, текила, ром, джин, ликьор, водка и различни видове бира.
23:30 – 03:00
Минибар – обслужване с напитки, ежедневно зареждане веднъж на ден
Администрацията на хотела има право да внася изменения в програмата без предварително предупреждение.
Програма
ПОЧИВКИ ЛЯТО 2026 В АНТАЛИЯ
Тръгване от София, Пазарджик, Пловдив и Димитровград.
Гарантираният ни маршрут и тази година е от градовете София (Автогара Сердика) - Пазарджик (бензиностанция ШЕЛ Пазарджик) - Пловдив (бензиностанция ОМВ до хотел Санкт Петербург) - бензиностанция „Газпром" до Димитровград. Пътуването от София до ГКПП Капитан Андреево се осъществява изцяло по магистрала.
Резервация можете да направите през формата на сайта, на място в офиса ни или на имейл - office@verso.bg, като ни изпратите три имена на латиница и ЕГН-та на пътуващите. След като получим данните Ви, в срок от 24 часа, ще обработим заявката и ще изпратим договор за почивката и инструкции за плащане. Нашият екип от млади професионалисти ще отговори на Вашите въпроси и ще направи всичко възможно, за да бъде почивката Ви прекрасна и незабравима.
ПРОГРАМА
1`ви ден
Отпътуваме в 10.00 ч. от София автогара "Сердика" / бивш Трафик Маркет - между Централна Гара и Централна Автогара София/, в 11.30 ч. от Пловдив от бензиностанция "ОМВ" пред хотел "Санкт Петербург". Продължаваме към ГКПП Капитан Андреево. След като преминем границата, ще направим кратка почивка. Първият турски град по маршрута ни е Одрин, след което продължаваме към град Истанбул - най-големият град на територията на Република Турция. Преминаване от европейската в азиатската част на страната през Босфора по третия мост „Явуз Султан Селим“. Следва нощен преход.
2`ри ден
Сутринта пристигане в курорта Анталия. Престоят Ви във всеки един хотел ще започне с обяд и ще завърши със закуска. След 14.00 ч., по международен стандарт, ще започне и настаняването в избрания от Вас хотел. От там нататък Ви оставяме сами да организирате свободното си време и да изберете най-подходящия и приятен начин да прекарате почивката си.
3`ти ден до 8`ми ден
Закуска. От третия до осмия ден ще имате възможност да се насладите на хубавите плажове в курорта, вкусната турска кухня и комфорта, който предлагат многобройните хотели. За тези от Вас, които желаят да се докоснат до културата на страната, турските ни партньори ще предложат набор от интересни полудневни и целодневни екскурзии, които да разнообразят престоя Ви. Всички екскурзии са срещу допълнително заплащане, като повече информация можете да получите в нашия офис или по имейл.
9`ти ден
Закуска. По международен стандарт стаите трябва да бъдат освободени до 12 ч. на обяд. В ранните следобедни часове автобусът ни ще Ви вземе от хотела, в който сте отседнали и ще продължим към България. На връщане отново преминаваме по същия маршрут, движейки се само по магистрали и първокласни пътища. Нощен преход.
10`ти ден
Пристигаме в България преди обяд.
ПОЛЕЗНО Е ДА ЗНАЕТЕ:
*Най-добре пазарувайте с лири в магазините и заведенията, въпреки че навсякъде приемат евро и американски долари. Ако плащате в друга валута, обменният курс зависи от продавача или сервитьора. Можете да обмените пари в пощенските офиси или в обменни бюра, никога не обменяйте пари в хотела или заведенията. Почти навсякъде приемат пътнически чекове и международни кредитни карти. Преди да платите с кредитна карта, попитайте продавача - може да получите по-ниска цена, ако платите в брой вместо с кредитна карта, защото магазините плащат 7% комисионна на банките при картови плащания.


